Nowy Nauki Dzogczen Zobacz większe

Nauki Dzogczen

978-83-926779-5-6

Nowy produkt

Niniejsza książka stanowi bogaty zbiór cennych nauk udzielonych przez słynnego mistrza Dzogczen, Czogjala Namkhai Norbu. Dzogczen, czyli ścieżka Pełnej Doskonałości, stanowi esencję buddyzmu tybetańskiego. Nie jest to ani religia, ani tradycja, ani filozofia. Jak mówi Czogjal Namkhai Norbu: „Dzogczen jest ścieżką samowyzwolenia, dzięki której można odkryć swoja prawdziwą naturę.

Więcej szczegółów

33,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Niniejsza książka stanowi bogaty zbiór cennych nauk udzielonych przez słynnego mistrza Dzogczen, Czogjala Namkhai Norbu, w różnych częściach świata. Dzogczen, czyli ścieżka Pełnej Doskonałości, stanowi esencję buddyzmu tybetańskiego. Nie jest to ani religia, ani tradycja, ani filozofia. Jak mówi Czogjal Namkhai Norbu: „Dzogczen jest ścieżką samowyzwolenia, dzięki której można odkryć swoja prawdziwą naturę.

Dzogczen jest naszym prawdziwym stanem, nie tylko nazwą nauk. W Dzogczen nauczyciel daje uczniom metody, dzięki którym mogą odkryć, kim naprawdę są”. Dzięki zwięzłym, przejrzystym i precyzyjnym wyjaśnieniom, Namkhai Norbu umożliwia wszystkim zapoznanie się z tymi głębokimi naukami. Książka przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy poszukują odpowiedzi na fundamentalne pytanie o cel istnienia, jak również dla wszystkich praktykujących buddyzm, bez względu na tradycję.

Spis treści

Przedmowa
Odkrycie naszej prawdziwej natury
Prawdziwy stan wszelkich zjawisk
Różnica między Sutrą a Tantrą
Znaczenie wadżry
Dzogczen – ścieżka samowyzwolenia
Podstawa w Dzogczen
Inwokacja Samantabhadry
Kontemplacja w Dzogczen
Wprowadzenie i wiedza w Tregczod
Dzogczen Longde
Nauki Termy – odświeżony przekaz
Jantra Joga
Trzy Święte Metody
Biografia Czogjala Namkhai Norbu